Розв'яжіть рівняння, розклавши ліву частину на множники x³+6x²-7x=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Пакудина Милена.

Ответ:

x*(x²+6x-7)=0

x*(x*(x+7)-(x+7))=0

x*(x+7)(x-1)=0

x=0

x+7=0    x=-7

x-1+0        x=1

x1=-7     x2=0          x3=1

Объяснение: