Укажіть розв'язок сестеми рівнянь х-у=-6. Х+у=10


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Відповідь:

\left \{ {{x-y=-6} \atop {x+y=10}} \right. \\\\\left \{ {{2x = 4}

x = 2

y = 8

Пояснення:

Отвечает Ilyunov Sergey.

вирішила методом додавання