(СРОЧНО ЧЕРЕЗ 20 МИНУТ НАДО УЖЕ СДАВАТЬ!!!)Катер за течією річки пройшов 2,3 год. і 2,8 год. проти

течії. Шлях, пройдений за течією, на 7,3 км більший, ніж проти течії річки. Знайти швидкість катера, якщо швидкість течії річки дорівнює 3 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Белугин Семён.

Ответ:

Объяснение:

Нехай власна швидкість катера - х км/год, тоді по течії швидкість

х + 3 км/год, а проти течії (х - 3) км/год. За 2,3 години за течією катер пройшов 2,3(х + 3) км, а проти течії за 2,8 години 2,8(х - 3) км. Складемо рівняння:

2,3(х + 3) + 7,3 = 2,8(х - 3)

2,3х + 6,9 + 7,3 = 2,8х - 8,4

-0,5х = -8,4 - 14,2

- 0,5х = - 22,6

х= - 22,6 : (- 0,5)

х= 45,2 км/год власна швидкість катера