4. Човен плив 2,4 год за течією річки і 0,8 год проти течії. При цьому шлях, пройдений човном за

течією річки, виявився на 19,2 км більшим, ніж шлях, пройдений проти течії. Знайдіть власну швидкість човна, якщо швидкість течії річки становить 3 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Вшивков Всеволод.

Ответ:Скорость против течения Х

Скорость по течению Х+3

2,4•(Х+3)=0,8•Х+19,2

2,4Х+7,2=0,8Х+19,2

2,4Х-0,8Х=19,2-7,2

1,6Х=12

Х=7,5

Скорость против течения 7,5 км/час

Скорость по течению 10,5 км/час

7,5+3=10,5 км/час

Проверка

2,4•10,5=0,8•7,5+19,2

25,2=25,2

Объяснение: