Пж завдання з річної контрольної 4. Спростіть вираз: (с + 3) 2 + с ( с – 6 ). 5. Розв’яжіть

рівняння 2(х – 5) + 4(х + 5) = х + 40.

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Коля.

Ответ:

4. (c+3)2+c(c-6)=2c+6+2c-6c=-2c+6

5.

2(х – 5) + 4(х + 5) = х + 40.

2x-10+4x+20=x+40

2x+4x-x=40+10-20

5x=30

x=60