Одна с основ трапеції дорівнює 11 см, а її середня лінія- 8 см. Знайдіть другу основу трапеції?


Ответы на вопрос

Отвечает Дондокова Наташа.

Ответ:

5 cm

Объяснение:

m=\frac{a+b}{2} \\\\m=8\\a=11\\b=?\\\\8=\frac{11+b}{2} \\\\16=11+b\\b=16-11\\b=5

Отвечает Ястребцев Стас.

Ответ:

5

Объяснение:

8 = 11 + b / 2

11 + b = 16

b = 5