Сума двох чисел дорівнює 120 а різниця 71 знайди ці числа срочно!!!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Корхасанова Сабрина.

Ответ:

Объяснение:

a+b=120

a-b=71        ; b=a-71

сложим

a+b+a-b=120+71

2a=101; a=191/2=95,5

b=a-71= b=95.5-71=24,5

a=95,5 ;  b=24,5

Ответ  95,5 ;  24,5

Проверка

95,5+24,5=120

95,5-24,5=71