Чому дорівнює абсциса вершини параболи у=0,2х^2-2х+1


Ответы на вопрос

Отвечает Хасенова Карашаш.

Чому дорівнює абсциса вершини параболи функції

у=0,2х^2-2х+1

х=-b/(2a)=2/0,4=20/4=5

Відповідь: 5