Туристична група складається з n осіб. В перший день дводенного туру вони використали 30 пляшок

води, які розділили між собою порівну. Другого дня вони використали 78 пляшок води, які теж розділили порівну. Визначте найбільше з можливих значень n.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартышкин Алексей.

Ответ:

в группе не менее 390 туристов

Объяснение:задача сводится к нахоэдению НОК

30=2*3*5

78=2*39=2*3*13

НОК=2*3*5*13=390