На складі було 800 тон вугілля першого дня вивезли 40% цього вугілля другого дня 0,6 того ,що

вивезли першого дня,а третього дня решту.скільки тон вугілля вивезли третього дня.

Ответы на вопрос

Отвечает Кадырова Милана.

Ответ:

288 тонни

Пошаговое объяснение:

1 день: 40% від 800:

800•4/10 = 320 тон (вивезли за 1 день)

2 день: 0,6 від 320:

320•6/10 = 192 тонни (за другий день)

3 день: решта:

800-320-192 = 288 тонни