На костюм витратили 4 м тканини. На спідницю пішло вдвічі більше ,ніж на жилет, а на жакет на 1 м

більше, ніж на спідницю. Скільки виткарили на кожний вибір? (Задача рівнянням.) БУУДЬ ЛАААСКААА

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Мария.

Ответ:

Пусть x пошло на жилет, то на юбку 2x, а на жакет 2x+1, а вместе 4м

x+2x+2x+1=4

5x=3

x=3/5 - на жилет

2x=2*3/5=1 1/5 (м)- на юбку

2x+1=1 1/5+1=2 1/5 (м) - на жакет.

Объяснение:

Отвечает Miftahov Karim.

Ответ:

1,2 м;  0,6 м;  2,2 м

Объяснение:

Нехай на спідницю пішло х м, тоді на жилет 0,5х, на жакет х+1 м.

х+0,5х+х+1=4

2,5х=3

х=1,2

Наспідницю 1,2 м,  на жилет 0,5*1,2=0,6 м,  на жакет 1,2+1=2,2 м.