На пошиття одного костюма та 4 футболок витратили 9 м. тканини , а на пошиття 3 таких костюмів та 8

футболок витратили 21 м. тканини. Скільки метрів тканини треба для пошиття одного котюму та однієї футболки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Трафьяк Маргарита.

Ответ:

Объяснение:

х- костюм

у-футболка

{х+4у=9                     х=9-4у

{3х+8у=21        

3(9-4у)+8у=21    

27-12у+8у=21  

4у=6  

у=1,5

х=9-6

х=3

1,5м на футболку

3м на костюм