Знайдіть суму цілих чисел які розташовані на координатній прямій між числами -5,3 і 3,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокурин Єгор.

Ответ:

Между числами  -5,3  и   3,8   находятся целые числа

-5 , -4 , -3 , -2 , -1 , 0 , 1 , 2 , 3 .

Их сумма равна  

\bf -5-4\underbrace{-3-2-1+0+1+2+3}_{0}=-5-4=-9

Ответ:  -9 .

Отвечает Антонова Алина.

Відповідь: -9

Пояснення: фото