Через першу трубу до басейну щохвилини поступає а л води, а через другу b л. Скільки літрів води

поступить до басейну через обидві труби за 3 год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазар Юра.

Відповідь:

180(а+b) л

Пояснення:

Через 2 труби разом до басейну щохвилини поступає а+b л води.

3 години це 3*60=180 (хв).

Значить, за 180 хвилин до басейну поступить 180(а+b) літрів води.

Отвечает Валиев Байрас.

Объяснение:

3 ч=3×60 мин=180 мин

180(а+b) л за 3 часа