Різниця двох чисел дорівнює 72. знайти ці числа, якщо 4,5% від одного з них дорівнює 8,5% іншого


Ответы на вопрос

Отвечает Гречушкина Маша.

Объяснение:

4,5%=4,5/100=0,045

8,5%=8,5/100=0,085

первое число =х

второе число =у

система:

{х-у= 72 х=72+у

{0,045х=0,085у

0,045(72+у)=0,085у

3,24+0,045у=0,085у

3,24=0,085у-0,045у

3,24=0,04у

у=3,24:0,04

у=81

х=72+81=153

ответ: 81 ; 153