!!!СРОЧНО , ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!Під атракціони відвели майданчик прямокутної форми, одна зі сторiн

якого на 4 м більша за iншу. Площа майданчика дорівнює 165 м². Знайди його сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сачков Вадим.

Ответ:

11

15

===================


Отвечает Кантари Джасмин.

Ответ:

11м,  15 м.

Объяснение:

Нехай ширина майданчика х м, тоді його довжина х+4 м. За умовою

х(х+4)=165

х²+4х-165=0

За теоремою Вієта

х=-15 (не підходить)   х=11.

Ширина майданчика 11 м, довжина 11+4=15 м.