Срочно пж Об'єм коробки кубічної форми без крышки дорівнює 8дм^3.скільки квадратних дециметрів

картону знадобитися для виготовлення такої коробки(швами для склеювання знехтуйте)

Ответы на вопрос

Отвечает Заика Ваня.

Відповідь:     S кор = 20 дм² .  

Пояснення:

     V = 8 дм³ ;   S кор - ?

     V = a³ ;   a³ = 8 ;  ---->  a = ³√8 = 2 ( дм ) .

     S кор = 5а² = 5 * 2² = 5 * 4 = 20 ( дм² ) ;    S кор = 20 дм² .