Знайдіть значення виразу - 5a+4 ×(2a-4)-20 якщо a=20


Ответы на вопрос

Отвечает Згурский Макс.

Ответ:

24

Объяснение:

-5a+4 ×(2a-4)-20=-5а+8а-16-20=3а-36

3а-36=3×20-36=60-36=24