Виконайте дi: (-3,25 - 2,75) : (-0,6) - 5,6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Могила Андрей.

Ответ:

-15,6

Объяснение:

 ( - 3.25 - 2.75) \div ( - 0.6) - 5.6 \\  \\ 1)  - 3.25 - 2.75 =  - 6 \\ 2)  -  \frac{6}{1}  \div  \frac{3}{5}  =  -  \frac{6}{1}  \times  \frac{5}{3}  =  - 10 \\ 3) - 10 - 5.6 =  - 15.6

В першій дії ми віднімаємо і виходить -6

В другій дії ділимо,а при діленні другий дріб перевертаємо аж потім скорочуєм

В третій дії просто віднімаємо

Можна зарахувати як краща відповідь. Я буду дуже вдячна )