За 2 кг печива і 1,5 кг цукерок заплатили 57 грн. Скільки коштує 1 кг печива, якщо вiн дешевший вiд

1 кг цукерок на 10 грин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Барковский Никита.

Ответ:

12 грн за 1 кг печива

Объяснение:

позначемо 1кг печива х ,а 1 кг цукерок у

2x+1.5y=57

1y=x+10

2x+1.5(x+10)=57

2x+1.5x=57-15

3.5x=42

x=12