ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА. Сплав містить 15 кг міді, що становить 5/16 маси всього справу. Яка

маса сплаву?

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирин Стас.

Ответ:

63 кг

Объяснение:

\frac{15}{x} = \frac{5}{16} - пропорція

Рівняння:

15*16/5 = x

x = 48 кг - інша частина сплава

48+15=63 кг - маса всього сплава