Який об'єм кисню потрібен для спалювання 8л водню ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ауельбекова Жулдыз.

Дано:

V(H2) = 8 л

Знайти:

V(O2) - ?

Рішення:

1) 2H2 + O2 → 2H2O;

2) V(O2) = V(H2) / 2 = 8 / 2 = 4 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 4 л.