Спростити вираз і знайти його значення 58 + (3B - (8-58)) +10 - 78- (28 - 1), якщо в = 1,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбина Дарья.

Ответ:  -8.5.

Объяснение:

Спростити вираз

58 + (3b - (8-58)) +10 - 78- (28 - 1)=58+3b+50-68-27=3b-13,

знайти його значення  якщо b = 1,5.

3b-13=3*1.5-13 = 4.5-13= -8.5.