знайти довжину векторів ab і cd якщо їх початки та кінці задані вершинами a(3;4;-2) b(2;5;3)

c(7;3;5) d(4;6;9)​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Данило.

Ответ:

3\sqrt{3} ; \ \sqrt{34} .

Объяснение:

|ab|=\sqrt{(X_b-X_a)^2+(Y_b-Y_a)^2+(Z_b-Z_a)^2} =\sqrt{(2-3)^2+(5-4)^2+(3+2)^2}=\sqrt{27}=3\sqrt{3};\\ |cd|=\sqrt{(4-7)^2+(6-3)^2+(9-5)^2}=\sqrt{34}.