Перевір, чи є дані рівності тотожностями: a) 2x - 3 + 7 = 2(2 + x); 6) 2(4 - 3) - (4 -5) = 4 + 1;

B) 3(a + 3) = a + 9.

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Марина.

Відповідь:

1 - так

2 - ні

3 - ні

Пояснення:

а) (2х - 3 + 7 = 2(2 + x)) = (2x - 3 + 7 = 4 + 2х) = (2х +4 = 4 + 2х)

б)  (2(4 - 3) - (4 -5) = 4 + 1) = (8 - 6 - 4 +5 = 4 + 1) = (- 2 + 5 ≠ 4+1) = (3 ≠ 5)

в) (3(a + 3) = a + 9) = (3а + 9 ≠ а + 9)