Допоможіть будь ласка!!! дуже потрібно ((( Точки A і А1 симетричні відносно прямої y=2. Знайти

довжину відрізка AA1, якщо А(3;-5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Оскільки точки A і А1 симетричні відносно прямої y=2, то координата y цих точок рівна 2. Координата x точки А дорівнює 3, тому координата x точки А1 дорівнює 3. Довжина відрізка AA1 може бути знайдена, використовуючи теорему Піфагора:

d = √((x2 - x1)² + (y2 - y1)²) = √((3 - 3)² + (-5 - 2)²) = √((0)² + (-7)²) = √49 = 7

Тобто довжина відрізка AA1 = 7.