Виконайте множення (b-4) (b² + 4b+ 16 ) Терміново! Будь ласка з поясненням бо я не розумію!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ништа Сергей.

Відповідь: b^3-64

Пояснення:

використовуючи формулу різниці кубів двох виразів: a^3-b^3=

(a-b)(a^2+ab+b^2) ми прийдемо до цієї відповіді, що вижче

Отвечает Ковшечников Константин.

Формула разности кубов:

a³ - b³ = (a - b)·(a² + ab + b²)

В примере:

(b-4)*(b² + 4b+ 16)=(b-4)*(b² + 4b+ 4²)=

=b³-4³=

=b³-64

Ответ: b³-64