Подайте у вигляді добутку многочленів многочлен a²-4ab + 4b² - 1. Будь ласка, допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Kusainova Ayaulim.

Ответ:

a²-4ab+4b²-1=(a-2b)²-1=(a-2b-1)(a-2b+1)