Розкладіть на множники та обчисліть: 12,5 в квадраті -2,5 в квадраті (з повним рішенням).


Ответы на вопрос

Отвечает Самбур Данил.

Відповідь:   150 .

Пояснення:

      12,5² - 2,5² = ( 12,5 + 2,5 )( 12,5 - 2,5 ) = 15 * 10 = 150 .

Отвечает Сенють Настя.

Ответ:

Расширение и оценка: (12.5)^2 - (2.5)^2

(12,5)^2 = 156,25

(2,5)^2 = 6,25

Итак, выражение становится таким: 156,25 - 6,25 = 150.

Объяснение:

я так думаю