Дано геометричну прогресію (bn). Обчисли: a) b10, якщо b1=3, q = -1; б) b12, якщо b1=-5, q = 1;

B) b6, якщо b1=-1, q=2; г) b11, якщо b1=1, q=-2.СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Булуй Ангеліна.

Відповідь:

Пояснення:

a) b10 = 3 * (-1)^(10-1) = -3

б) b12 = -5 * (1)^(12-1) = -5

в) b6 = -1 * (2)^(6-1) = -32

г) b11 = 1 * (-2)^(11-1) = -2048