1) 6ab+21b+8a+28 2) 8x²+12xy+10xz+15yz 3) 30x³y-15x²y²-20x⁴y²+10x³y³ 4) -24a⁴b⁴+8a³b⁴+12a²b³-4ab³


Ответы на вопрос

Отвечает Старшинова Софья.

Ответ:

1)6ab+21b+8a+28=(6ab+21b)+(8a+28)=3b(2a+7)+4(2a+7)=(2a+7)(3b+4)

2)8x²+12xy+10xz+15yz=(8x²+10xz)+(12xy+15yz)=2x(4x+5z)+3y(4x+5z)=(4x+5z)(2x+3y)

3)30x³y-15x²y²-20x⁴y²+10x³y³=(30x³y-15x²y²)+(20x⁴y²-10x³y³)= =15x²y(2x-y)+10x³y²(2x-y)=(2x-y)(15x²y+10x³y²)

4)-24a⁴b⁴+8a³b⁴+12a²b³-4ab³=(-24a⁴b⁴+12a²b³)+(8a³b⁴-4ab³)=+12a²b³(-2a²b+1)-4ab³(2a²b+1)=2a²b+1)(12a²b³-4ab³)

Объяснение:

будь ласка поставте як найкраща відповідь якщо я вам допомогла завчасно дякую