Знайдіть нулі функції у = 5 - 4х


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Руслан.

Відповідь:

y=5-4x

y=5-4*0=5             5-4x=0

(0; 5)                      -4x=-5

                              x=1.25

                              (1.25; 0)

Пояснення: