Укажіть число, яке треба підставити замість * в запис (а+с)2-2(а+с)(а-с)+(а-с)2=*с2, щоб

утворилась тотожність.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Евгений.

Відповідь:

4

Пояснення:

(а+с)²-2(а+с)(а-с)+(а-с)²=*с²,

(а+с)²-2(а+с)(а-с)+(а-с)²=(а+с-(а-с))²=(а+с-а+с)²=(2с)²=4с²

*=4