(3a - 7b)²= 9a² + *ab + 49b² Укажіть число, яке треба підставити замість * в запис, щоб

утворилась тотожність.

Ответы на вопрос

Отвечает Судакова Арина.

Ответ:

(x-y)²=x²+y²-2xy

(3a - 7b)²= 9a² + 49b² - 2*3a*7b= 9a²  + 49b² - 42ab

*=-42

Объяснение: