Теплохід рухався 2,4 год проти течії річки і 2,9 год за течією. Який шлях подолав теплохід, якщо

його швидкість дорівнює 27,1 км/год, а швидкість течії - 1,8 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Відповідь:  Швидкість течії ріки: 2,2 км/год

Власна швидкість човна:  27,3 км/год +2,2 км/год = 29,5 км/год

Човен пливе за течією ріки: 4,2 год

Човен пливе проти течії ріки: 2,4 год

Швидкість човна за течією ріки:  29,5 км/год + 2,2 км/год = 31,7 км/год

Швидкість човна проти течії ріки: 27,3 км/год

S = t * V

Шлях пройдений човном за течією:

S за теч. = 4,2 * 31,7 = 133,14 км

Шлях пройдений човном проти течії:

S пр. теч. = 2,4 * 27,3 = 65,52 км

Шлях який подолав човен: 133,14 + 65,52 = 198,66 км