35 sina + 12 cosa знайти найбільше і найменше значення (найти наибольшее и наименьшее значение)


Ответы на вопрос

Отвечает Величко Анастасия.

Ответ:

35 sin(a) + 12 cos(a) = sqrt(35² + 12²) * sin(a + atan2(12, 35))

sqrt(35² + 12²) ≈ 37.32

-sqrt(35² + 12²) ≈ -37.32

Отже, максимальне значення виразу дорівнює близько 37.32, а мінімальне значення дорівнює близько -37.32.

Объяснение:

Можна скористатися тригонометричним тотожністю:

a sin(x) + b cos(x) = sqrt(a² + b²) * sin(x + atan2(b, a))

Отвечает Токмакова Мария.

Відповідь:

Пояснення:

розв'язання завдання додаю