Укажіть масу (г) нітратної кислоти HNO3 кількістю речовини 0,5 моль. (Вказати тільки число)


Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Максим.

Відповідь:

Маса нітратної кислоти HNO3 кількістю речовини 0,5 моль становить 31,5 гр

Пояснення:

Mr(HNO3)=63 г/моль

m = n*Mr = 0,5*63 = 31,5 г