Оцініть значення виразу 2х+у, якщо 1.5<х<3 і 3<у<5


Ответы на вопрос

Отвечает Линевич Евгений.

Ответ:

Оскільки 1.5 < x < 3 і 3 < y < 5, то найменше можливе значення для 2x + y буде, коли x = 1.5 і y = 3. Тоді:

2x + y = 2(1.5) + 3 = 6

Найбільше можливе значення для 2x + y буде, коли x = 3 і y = 5. Тоді:

2x + y = 2(3) + 5 = 11

Отже, значення виразу 2x + y буде між 6 і 11, включно:

6 ≤ 2x + y ≤ 11

Объяснение: