Функцію задано формулою д(x)=2x-1. a)Знайдіть д(4), д(-4), д(0), д(3), д(7). б)Знайдіть значення x

при якому - д(x)=7, д(x)=1, д(x)=-9, д(x)=13, д(x)=5 Помогите пожалуста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Моломан Никита.

Ответ:

a) Для відомих значень x можна виконати обчислення за допомогою заданої формули:

d(4) = 2 * 4 - 1 = 7

d(-4) = 2 * -4 - 1 = -9

d(0) = 2 * 0 - 1 = -1

d(3) = 2 * 3 - 1 = 5

d(7) = 2 * 7 - 1 = 13

б) Щоб знайти x при якому d(x) = 7, d(x) = 1, d(x) = -9, d(x) = 13, d(x) = 5, можна використати зворотню формулу:

d(x) = 7, x = (7 + 1) / 2 = 4

d(x) = 1, x = (1 + 1) / 2 = 1

d(x) = -9, x = (-9 + 1) / 2 = -4

d(x) = 13, x = (13 + 1) / 2 = 7

d(x) = 5, x = (5 + 1) / 2 = 3