Розкрийте дужки , використовуючи формули скороченого множення: (9c – 4d)(9c + 4d)​


Ответы на вопрос

Отвечает Ганюшкин Никита.

Відповідь:

Ми можемо використати формулу скороченого множення "(a + b)(a - b) = a^2 - b^2" для цього виразу, де "a" дорівнює "9c", а "b" дорівнює "4d". Тоді:

(9c - 4d)(9c + 4d) = (9c)^2 - (4d)^2

= 81c^2 - 16d^2

Отже, після розкриття дужок ми отримуємо:

(9c - 4d)(9c + 4d) = 81c^2 - 16d^2

Пояснення: