СРОЧНО ДАЮ 75 БАЛЛОВ Із двох пунктів А і Б , відстань між якими 196 км , одночасно в протилежних

напрямках виїхали два автомобілі . Швидкість одного з автомобілів на 10 км / год бiльша за швидкість другого . Через 36 хв відстань між автомобілими становила 268 км Знайти швидкість кожного автомобіля .

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Ангелина.

Объяснение:

нехай швидкість першого х км/год, тоді другого (х+10) км/год

вони проїхали 268-196=72 км за 36хв=36/60 год=0,6 год, швидкість віддалення (х+х+10)=2х+10 (км/год)

маємо рівняння

(2х+10)*0,6=72

2х+10=72:0,6

2х+10=120

2х=110

х=110:2

х=55 км/год швидкість першого

55+10=65 км/год швидкість другого