З двох пунктів А і В відстань між якими 232 км одночасно в протилежних напрямках виїхали два поїзди

.Швидкість одного з поїздів на 5 км за год більша за швидкість другого.Через 24 хв відстань між поїздами була 278 км .Знайти швидкість кожного з поїздів.

Ответы на вопрос

Отвечает Майданкин Андрей.
Пусть скорость первого поезда х км/ч, скорость второго х-5 км/ч
24 минуты=24/60=0,4 часа
0,4*(х+х-5)+232=278
0,4*(2*х-5)=278-232
0,8*х-2=46
0,8*х=48
х=60 км/ч скорость первого поезда.
60-5=55 км/ч скорость второго поезда.