2. Определите период функции y =cosx/3даю 30 баллов срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Артимович Андрій.
Період функції y = cos(x/3) буде дорівнювати 6π, оскільки період функції cos(x) становить 2π, а ділення аргументу на 3 зменшує період в 3 рази:

T = 2π/(1/3) = 6π

Отже, функція y = cos(x/3) має період 6π.