Подайте у вигляді добутку вираз: a² - 26a + 169 - ab + 13b​


Ответы на вопрос

Отвечает Мажин Родион.

a² - 26a + 169 - ab + 13b

Зверніть увагу, що 169 = 13², тому ми можемо переписати цей вираз наступним чином:

(a - 13)² - ab + 13b

Далі, ми можемо розкрити квадрат дужки (a - 13)² за допомогою формули квадрату двохчлену:

(a - 13)² = a² - 26a + 169

Таким чином, ми можемо переписати вираз наступним чином:

(a - 13)² - ab + 13b = a² - 26a + 169 - ab + 13b

Або ж, якщо згрупувати останні два доданки:

a² - 26a + 169 - ab + 13b = (a - b + 13)(a - 13)

Отже, ми отримали, що вираз a² - 26a + 169 - ab + 13b можна подати у вигляді добутку двохчленів (a - b + 13) і (a - 13).

Отвечает Прошкина Мария.

Ответ:

решение смотри на фотографии