Знайдіть графік функції y=2x+7


Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

вроде правильно графика от у=2x+7


Отвечает Шпига Вадим.

Для побудови графіка функції y = 2x + 7 ми можемо скористатися методом точок, або скласти таблицю значень та побудувати графік за цими значеннями.

Метод точок:

Виберемо декілька значень для x, наприклад, x = -3, -2, -1, 0, 1, 2, 3.

Знайдемо відповідні значення для y, застосувавши формулу y = 2x + 7.

Для x = -3, y = 2(-3) + 7 = 1

Для x = -2, y = 2(-2) + 7 = 3

Для x = -1, y = 2(-1) + 7 = 5

Для x = 0, y = 2(0) + 7 = 7

Для x = 1, y = 2(1) + 7 = 9

Для x = 2, y = 2(2) + 7 = 11

Для x = 3, y = 2(3) + 7 = 13

Побудуємо графік, використовуючи отримані значення. Ось як це можна зробити на координатній площині:

     |

  14 |        ●

     |      /

  13 |    /

     |  ●

  12 |

     |

  11 | ●

     |/

  10 |

     |

   9 |          ●

     |        /

   8 |      /

     |    ●

   7 |  ●

     |/

   6 |

     |

   5 |        ●

     |      /

   4 |    /

     |  ●

   3 |●

     |

   2 |

     |

   1 |    ●

     |  /

   0 |/

     -------------

       -3 -2 -1  0  1  2  3

Таблиця значень:

x  |  y

-------

-3  |  1

-2  |  3

-1  |  5

0  |  7

1  |  9

2  | 11

3  | 13

Таким чином, ми отримали графік прямої лінії, яка проходить через точку (0, 7) з нахилом 2.