Які з поданих функцій є лінійними у=8/х у=3х+5 у=-05х у=х2+1 срочнооооооооооооо даю 50 б.


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Маринка.

Объяснение:

Лінійною функцією називається функція, графік якої є прямою лінією. Лінійна функція може бути записана у вигляді y = mx + b, де m - нахил (або коефіцієнт нахилу) лінії, а b - точка перетину з віссю y.

Таким чином, із поданих функцій, тільки у = 3x + 5 та у = -0.5x є лінійними.

Функція y = 8/x не є лінійною, оскільки має зворотно-пропорційний характер.

Функція y = x^2 + 1 також не є лінійною, оскільки має квадратичний характер та є параболою.