5. Розв'яжи рiвняння. a) 49x² - 9 = 0; б) 9у² + 12у + 4 = 0; B) x³ - x² - 4x +4=0. Без

Параметра!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лопатина Маша.

Ответ:a) 49x² - 9 = 0

Розкриваємо квадратний доданок:

(7x + 3)(7x - 3) = 0

Отже, маємо два розв'язки:

7x + 3 = 0 або 7x - 3 = 0

Розв'язуючи перше рівняння, отримуємо: x = -3/7

Розв'язуючи друге рівняння, отримуємо: x = 3/7

Отже, розв'язки рівняння 49x² - 9 = 0: x = -3/7 або x = 3/7.

б) 9у² + 12у + 4 = 0

Застосовуємо формулу квадратного трення:

D = b² - 4ac = 12² - 4·9·4 = 0

Отже, маємо один розв'язок:

у = -2/3

в) x³ - x² - 4x + 4 = 0

Розкриваємо дужки методом групування:

x²(x - 1) - 4(x - 1) = 0

(x - 1)(x² - 4) = 0

Отже, маємо три розв'язки:

x = 1 або x = -2 або x = 2.

Объяснение:

Отвечает Казакова Елизавета.

Ответ:

решение смотри на фотографии