Cпростіть вираз (x-2)(x+2)-(x-5)²


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:Почнемо з розкриття дужок:

(x-2)(x+2)-(x-5)² = x² - 4 - (x² - 10x + 25)

Після цього зведемо подібні доданки:

x² - 4 - (x² - 10x + 25) = x² - 4 - x² + 10x - 25

Отже, після скорочення подібних доданків, ми отримуємо:

9x - 29

Отже, спрощений вираз для (x-2)(x+2)-(x-5)² дорівнює 9x - 29.

Объяснение: Пожалуйста ;)

Отвечает Емцов Рома.

(x-2)(x+2)-(x-5)²=х²-4-х²+10х-25=10х-29