Один з гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 65°. Знайти інший гострий кут трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

Відповідь:

сума кутів трикутника = 180 градусів

прямий кут = 90 градусів, отже

180-90=90-65=25

шуканий гострий кут = 25 градусів

Пояснення:

Отвечает Мейрам Аружан.

Ответ:

25 градусів

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90 градусів.Звідси 90-35=25градусів