ОЧЕНЬ СРОЧНО ПЖ ДАМ 30 БАЛЛОВ! При яких значеннях параметра а корені рівняння 2 + ( 2 + 3) − 2 −

3 = 0 є протилежними числами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лепаловская Карина.

Ответ: a = 1/3.

Объяснение:

2 + (2 + 3a) − 2a − 3 = 0

Спрощуємо:

2 + 2 + 3a - 2a - 3 = 0

3a - 1 = 0

a = 1/3

Знаходимо корені рівняння при цьому значенні параметра:

2 + (2 + 3 * (1/3)) − 2 * (1/3) − 3 = 0

2 + 2 + 1 - (9/3) = 0

2 + 2 + 1 - 3 = 0

4 = 4

Отже, рівняння має два однакових корені, які є протилежними числами, при a = 1/3.